همکاری با ما

کاربر گرامی شما میتوانید با عضویت در این سایت ، از طریق بازاریابی و فروش انواع تور های درج شده در سایت برای خود کسب درآمد نمایید.

نحوه کسب درآمد از این سایت:

1-شما ابتدا باید عضو این سایت گردید . چراکه خرید از این سایت صرفا برای اعضای سایت مقدور میباشد و کاربران غیر عضو فقط میتوانند بخشهای مختلف سایت را مشاهده نمایند. و در صورتیکه قصد خرید تور و خدمات از سایت را داشته باشند ابتدای مراحل خرید گزینه تعیین وضعیت عضویت در برابر کاربر به نمایش در خواهد آمد . و در صورتیکه کاربر اعلام نماید عضو سایت نمیباشد صرفا صفحه عضویت در سایت در برابر وی قرار خواهد گرفت. از آنجائیکه عضویت در سایت برای عموم رایگان است شما میتوانید بدون آنکه مستلزم بر خرید از سایت باشید اقدام به ثبت عضویت خود در سایت نمایید.2- پس از عضویت در سایت شما می بایست جزئیات خدمات و قیمتهای انواع تور های عرضه شده در سایت را به دقت مطالعه نمائید و خودتان به عنوان عضو سایت و نماینده مسافرین ، اقدام به خرید تور برای بستگان و دوستان و همکاران خود نمائید. و به محض خرید از سایت مبلغ در نظر گرفته شده برای نماینده مسافرین در حساب کاربری شما منظور خواهد شد. و مبلغ آن به حساب بانکی شما واریز خواهد گردید.

3- سایت به گونه ای طراحی شده است که حتی اگر شما جزء گروه مسافران خریدار خدمات نباشید قادر خواهید بود به عنوان نماینده مسافرین اقدام به خرید از سایت بنمائید و از تخفیف ویژه نماینده مسافرین بهره مند گردید.

نکته : آنچه در سایت به عنوان تخفیف ویژه مسافرین برای هر نفر در نظر گرفته شده است به ازای هر نفر مسافری که خرید از سایت انجام میدهد می باشد.
برای مثال : اگر شما به عنوان نماینده مسافرینبرای 7 نفر از دوستان خود توری را از سایت خرید نمائید که مبلغ تخفیف نماینده مسافرین آن به ازای هر نفر 10000 تومان می باشد. پس انجام خرید مبلغ 70000 تومان در حساب کاربری شما منظور و در پایان هر ماه به حساب شما واریز خواهد شد.

4- شما می توانید دوستان و بستگان خود را که قصد مسافرت توریستی را دارند متقاعد نمائید نمائید که می توانید  تور مد نظر آنهارا با قیمت مناسب برای آنها خریداری نمائید. و با خرید تور مد نظر خود از این سایت از درآمد ناشی از خرید تور بهره مند گردید.

جوایز ویژه نمایندگان مسافرین تا پایان سال 1399

مدیریت سایت به منظور ارتقاءانگیزه رقابت میان کاربران و اعضای سایت تا پایان سال 1399 در پایان هر ماه مضاف بر کمیسیون های تعلق گرفته به نماینده مسافران ،  با توجه به تعداد خرید انجام شده توسط هریک از نمایندگان مسافران ، جوایز ارزنده ای تقدیم آنها خواهد نمود